Kariéra

Hľadáte prácu v dynamickom kolektíve? Ovládate obchodné praktiky prípadne programovacie jazyky, grafické programy, máte kreatívne nápady a neviete ich realizovať? Napíšte nám a možno to budete práve vy, koho hľadáme a dáme vám šancu byť členom úspešného tímu.

Momentálne máme otvorené nasledovné pozície:

Telefonista (Spišská Nová Ves) Ponuka nadštandardného zárobku telefonickým predajom. Živnosť výhodou, nie podmienkou. Nástup ihneď! Počet pracovných miest je limitovaný. Svoje životopisy posielajte na kariera@pathox.com
 Obchodný zástupca (celá SR) Predaj internetových a portálových služieb, webhostingu, tvorby web stránok, optimalizačných služieb SEO, online marketingu, eShop-ov a pod.  (Zoznamy.SK: ZoznamLekarov.sk, ZoznamZubarov.SK, ZoznamStavbarov.sk, ZoznamPenzionov.SK, 421hosting.sk, …). Práca na živnosť s fixným príjmom 500€ + atraktívne výkonnostné bonusy!
Riaditeľ kancelárie v Spišskej Novej Vsi (Spišská Nová Ves, Poprad, Levoča) Zabezpečenie plynulého chodu všetkých zložiek činnosti spoločnosti v Spišskej Novej Vsi, pokrývajúcich portfólio portálových služieb, webhostingu, tvorby web stránok, optimalizačných služieb SEO, online marketingu, eShop-ov a pod.  (ZoznamLekarov.sk, ZoznamStavbarov.sk, 421hosting.sk, …). Tvorba a delegovanie kompetencií, plánov, finančný kontroloing.
 Asistentka generálneho riaditeľa (Košice, Spišská Nová Ves) Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie v Spišskej Novej Vsi, korešpondencia, pokytovanie základných informácii o produktoch a službách spoločnosti a pod. Požiadavky: príjemné a spisovné vystupovanie, pozitívny postoj k riešeniu každodenných problémov a ochota pracovať.
Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu kariera@pathox.com 
Naším cieľom je podpora našich spolupracovníkov a kvalitné zázemie pre dosahovanie tých najlepších výsledkov. Rozšírte rady našich úspešných obchodných zástupcov a začnite využívať benefity, ktoré Vám ponúkame nad rámec zabehnutých štandardov:
  • Unikátny online prístup do IIS (integrovaného informačného systému) pre zadávanie, kontrolu klientov a platieb, materiálov a pod.
  • Mobilná aplikácie pre zjednodušené vyhľadávanie
  • Tablet pre lepšiu prezentáciu produktov a služieb
  • Firemný mobilný telefón s neobmedzenými volaniami  v rámci SR
  • Firemné auto pre lepšiu mobilitu a akvizíciu klientov
  • 24/7 podpora pre operatívne riešenie akýchkoľvek problémov

 Najnovšie aktivity – 2013

  • odovzdanie ďalšieho firemného auta našej úspešnej obchodnej zástupkyni, 2013