O nás

Riešenia na mieru

Ponúkame vám riešenia šité na mieru, od jednoduchej web prezentácie, komplexnú SEO optimalizáciu, až po dynamické databázové riešenia, či elektronický obchod, ako aj grafické a tlačiarenské práce. Všetko pod jednou strechou a s maximálnou podporou.

Kvalitný webhosting

Umiestnenie www stránok je u nás samozrejmosťou a pre nových klientov, ktorí k nám nielen prídu ale aj prejdú od iného poskytovateľa, je garantovaná doživotná 50% zľava z ich doterajšieho poplatku. Viac na www.421hosting.sk  

Komunikácia

Využite našu konzultačnú činnosť, ktorá vám v konečnom dôsledku ušetrí náklady a je poskytovaná všetkým naším klientom ZDARMA! Samozrejmosťou je komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku. 

História

Vyše 15 rokov tradície, spokojná klientela z 3 kontinentov, to je exkluzívna kvalita na dosah ruky. Od roku 1998 ako živnosť, následne ako komplexná Pathox s.r.o. (2010) až po súčasnú špecializovanú Pathox Services s.r.o. (2011)  sme tu pre vás.

Vzdelávanie

Vnímame nové trendy v poskytovaní internetových služieb, obchodu a marketingu a zakladáme to na celoživotnom vzdelávaní. Naši pracovníci absolvujú pravidelné školenia a kurzy s cieľom byť pripravený na nové technológie, projekty a výzvy.  

Ochrana prírody

Uvedomujeme si potrebu chrániť životné prostredie, aj preto sme zaviedli mnohé prvky, ktoré eliminujú záťaž prírody a krajiny ako sú elektornické faktúry, recyklované a recyklovateľné spotrebné materiály, propagácia a podpora zdravého životného štýlu a iné.